ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe w kasecie to od lat najpopularniejsza forma wykonania osłony okiennej.

Kaseta górna i płaskie prowadnice boczne które wykonane są z aluminium utrzymują roletę zawsze przy szybie nawet po uchyleniu skrzydła okna.

Prowadnice i kasety dostępne w 15 kolorach w tym również okleiny drewnopodobne. Mechanizmy rolet posiadają hamulec który pozwala je zatrzymać w dowolnej pozycji na oknie.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Rolety wolnowiszące to ekonomiczna forma zasłonięcia okna .Możliwy montaż na ramie okna ,do sufitu lub do sciany. Roletę można zrobić do dużych wymiarów. Sterowanie za pomocą mechanizmu koralikowego. Możliwy również montaż bezinwazyjny na ramie okna.

ROLETY DZIEŃ NOC

Rolety dzień noc lub rolety duo pasy to najnowsza forma dekoracji okna. Estetyczne kasety w wielu kolorach i możliwość płynnej regulacji wpadającego światła to ogromna zaleta tego produktu. Duży wybór materiałów pozwala dopasować je do każdego wnętrza. Możliwy montaż również do ściany , sufitu jak i montaż bezinwazyjny na ramie okna.

ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH

Rolety do okien dachowych stosowane do większości typów okien Fakro ,Velux z powodzeniem pomogą walczyć z nagrzewaniem pomieszczeń poddasza poprzez płynną regulacje światła dzięki mechanizmowi sprężynowemu zamocowanemu w estetycznej kasecie. Mechanizm posiada blokady pozwalające zatrzymać materiał w dowolnym położeniu na oknie.

ROLETY W KASECIE PRZESTRZENNEJ

Rolety w kasecie przestrzennej umożliwiają montaż na skrzydłach okiennych wyposażonych w szprosy ozdobne. Roleta montowana jest na ramie okna omijając w ten sposób szprosy. Specjalny profil w kształcie litery c jest jednocześnie prowadnicą dla przesuwającego się materiału. Dostępny w wielu kolorach oklein w tym drewnopodobnych.